info@feutre-atolye.com ÜCRETSİZ KARGO AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 16:00'ya kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları:

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini eksiksiz yerine getirdiği kabul edilir. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları:

İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte iade edebilirsiniz.

Ürüne zarar vermeyen ambalaj üzerindeki hasarlar iade nedeni olarak kabul edilmez.

Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranızı içeren bir email ile info@feutre-atolye.com adresine gönderiniz.
Gönderdiğiniz e-mail tarafımıza ulaşır ulaşmaz sizinle temasa geçilecek ve ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura da geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri dilediğiniz kargo şirketi ile kendiniz ödeyerek gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. İade gönderilen paketlerin kargo ve taşıma ücreti şirketimiz tarafından ödemeye dahil değildir.

İadeniz bize ulaştığında e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa, iade alınmaz ve kargo ücreti feutre-atolye.com tarafından karşılanmaz.